KONST / Litografier / Färglitografi 12735167
nr 1273 5167
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1981,25/460, Stockholm. Motivet: 65x50 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 2 september 2019
kl 20:06:27
700 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.600 kr